Politiskais prokurors seko politiķu nedarbiem.

Vai par ministru kļuvis nejēga?

In Partijas Pilsoniskā Savienība on 2009/04/03 at 10:19 priekšpusdienā

thumb_wide_209726

Nule kā izslavējis sevi par zinātāju aizsardzības lietās, taupības laikos tomēr bez četriem algotiem padomu devējiem iztikt nespēj.

Nule kā tapis zināms, ka taupības laikos Aizsardzības ministrs Imants Lieģis apstiprinājis amatos četrus padomniekus, tādējādi pabeidzot sava biroja veidošanu. Aizsardzības ministram būs divi padomnieki militāros jautājumos – atvaļinātais flotiles admirālis Andrejs Modris Mežmalis un atvaļinātais komandleitnants Romāns Ganiņš. Aizsardzības ministra birojā darbosies arī padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode un padomniece korupcijas risku novēršanai un sadarbības veicināšanai ar pilsonisko sabiedrību profesore Rasma Kārkliņa.

Pats ministrs kautri attaisnojas, ka ” esam raduši iespēju ietaupīt pusotru štata vietu”.

Starp citu,  jau otrdien Ministru prezidents Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāra amatā apstiprināja “ļoti zinošu militārajās lietās”- partijas «Pilsoniskā savienība» Saeimas deputātu Kārli Šadurski. Te nu redzama tā partiju morāle. Būdami opozīcija kliedza pēc taisnības un grasījās ar mēslu dakšām patriekt no ministrijām partiju ielikteņus, bet kā par pozīciju tapa, dakšas noliktas kūts galā.

Tādēļ jāprasa: neskatoties uz to, ka pēdējā laikā tā padomnieku un dažādu padomdevēju lielā skaita dēļ sabiedrībā raisījušās vētrainas diskusijas, ”Pilsoniskās savienības” militāri vispiemērotākais vīrs izrādījies pagalam nekam nederīgs. Jo kā gan var būt, ka par ministru kļūst cilvēks, kuram ir vajadzīgs vesels kolektīvs ar padomniekiem?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: